Aydın Merkez Zinya Biorezonan Terapileri
sigara_edited_edited_edited.jpg

Sigara Bağımlılığı Terapisi

Sigara bıraktırma terapisi yaklaşık 45-50 dakikalık seanstan oluşur. Seansa gelirken her zaman içtiğiniz sigaradan iki adet getirmeyi unutmayınız.

Fiyat:

600₺

pexels-photo-66090.jpeg

Alkol Bağımlılığı Terapisi

Alkol bıraktırma tedavisi beş ardışık seanstan oluşur. Seansa gelirken en çok tükettiğiniz alkollü içeceklerden çeyrek çay bardağı kadar numune getirmeyi unutmayınız.

Karaciğer detoksu ve temel tedavi* ücretsiz!

1 yıl boyunca uzman takibi!

*Temel tedavi ile vücudunuz tüm hastalıklara karşı direnç kazanır.
 

Fiyat:

2.500₺

immune-system-main_edited.jpg

Bağışıklık Sistemi Güçlendirme

Bağışıklık Sistemi Güçlendirme seansı 30-35 dakika sürer. Siz dinlenirken vücudunuz kronik ve akut hastalıklara, virüslere karşı direnç kazanır.

İnsan vücudu 62-73 Megahertz arasında titreşir, virüslerse 57-60 Megahertz arasında titreşir. Bağışıklık sisteminizi Biorezonans terapileriyle güçlendirerek vücudunuzun titreştiği Megahertz değerini arttırır böylece hastalıklara ve virüslere karşı direnç kazanmış olursunuz.

Fiyat:

250₺

bio_1.jpg

Diğer Terapilerimiz

Alerjiler, Migren, Ağrılar, Fibromiyalji, Bağışıklık Sistemi Güçlendirme, Depresyon, Dikkat Dağınıklığı, Zihinsel Yorgunluk, Sağ-Sol Beyin Aktivasyonu, Sınav ve İş Kaygısı,Stres,Kronik Yorgunluk, Astım, Bronşit, Candida Mantarı ve Bağırsak Problemleri, Romatizmal Hastalıklar ve Diğerleri

Kişinin yaşına ve durumuna göre seans sayısı belirlenir. Bir seansın ücreti belirtilmiştir.

Fiyat:

250₺

T.C. Sağlık Bakanlığı Sertifikali Biorezonans Cihazı Bicom Optima 200

BICOM® OPTİMA 2000 
T.C.Sağlık Bakanlığınca Tıbbi Cihaz Onaylıdır

                                                        BUNLARI UNUTMAYIN

Biorezonans tedavinize gelirken varsa yakın tarihli kan tahlili, alerji testi, MR ve röntgenlerinizi de yanınızda getirmelisiniz. Bünyeniz ve rahatsızlıklarınız bir bütün olarak değerlendirilerek “size özel” hazırlanan beslenme listesi ve tedavi programına birebir uymanız gerekir. Erişkinler biorezonans tedavileri boyunca günde en az iki litre su içmelidir. İçeceğiniz su miktarını kilonuz belirleyecektir. Kilo başına 40 ml. hesaplanmalıdır. (Örneğin 80 kilo iseniz içeceğiniz günlük su miktarı 3,2 litredir.) Tedavi süresince yaşadıklarınızı, değişim ve gelişimleri muhakkak not edin ve tedavi süreci içinde kıyaslamalar yapın. Biorezonans seansının altı saat öncesi ve sonrasında kahve ve alkol içmeyiniz. Vücudunuza yapıştırılan özel “çip”leri önerilen süreler içinde vücudunuzda tutunuz. Evde hayvan besliyorsanız belirtmeyi unutmayınız. Eviniz ya da işyerinizde temas halinde olduğunuz kimyasallar varsa belirtiniz. ​ ​ ​

 

KALP PİLİ,BEYİN PİLİ TAŞIYANLAR ve HAMİLELER  BU  TEDAVİDEN  FAYDALANAMAZLAR.

BİOREZONANS TEDAVİSİ MODERN TIBBA (BATI TIBBINA) DESTEK BİR ENERJİ TIBBI YÖNTEMİDİR.